Archivace


• Archivace

hlavní stránka systému pro archivaci

Při skenování většího počtu dokumentů (zpracování archivu) je možno vytvořit databázi skenovaných dokumentů a implementovat ji do vhodného software.

Takto vytvořený systém umožňuje správu a archivaci dokumentů, přehledné zobrazení, vyhledávání velkého množství informací různého původu a snadný tisk sestav archivovaných a naskenovaných dokumentů.

Je určen pro efektivní práci s dokumenty v elektronické (digitální) podobě a hlavně s archivovanými (naskenovanými) dokumenty ve fyzické (tištěné) podobě.

vyhledávací formulář systému pro archivaci

Jeho grafické uživatelské rozhraní umožňuje uživatelům snadno a efektivně vyhledávat, prohlížet, zobrazovat a tisknout dokumenty a jejich seznamy. Dokumenty jsou ukládány do tzv. archivu, který je fyzicky umístěn na serveru a je přístupný pro všechny uživatele místní sítě s právy převzatými s prostředí windows.

Systém archivace dokumentů poskytuje silné nástroje pro vyhledávání informací a dokumentů. Dokumenty je možné vyhledávat interaktivně nebo pomocí modulu pokročilé vyhledávání, kdy vytvoříte SQL dotaz bez nutnosti znalosti tohoto jazyka, který specifikuje podmínky vyhledávání.

přehled vyhledaných dokumentů v systému pro archivaci

Výsledky dotazu jsou zobrazeny v přehledné tabulce a je možno je exportovat do externích souborů typu html, rtf, txt, tisknout sestavy nebo je procházet a jednotlivé soubory zobrazovat. Definovaný dotaz lze uložit do databáze dotazů pro opakované použití. Každý objekt, který je do systému uložen má vlastní jedinečný identifikátor a obsahuje dodatečné informace o objektu, které se využívají při vyhledávání.

Dodání software pro správu archivovaných dokumentů a informací zajišťujeme ve spolupráci s firmou ArchivPro.

aktualizace: 4. března 2010